Kategoriler
Hizmet Bölgeleri Oto Lastik Tamiri Yolda Lastik Patladı

Gemlik Lastik Tamiri

Bursa ilimizin Gemlik ilçemiz dahil tüm ilçelerinde yolda aracınızın lastikleri patladığında size yardımcı olmak için bize bir telefon açmanız yeterli.

Büyükorhan,Gemlik,Gürsu,Harmancık,İnegöl,İznik,Karacabey,Keles,Kestel,Mudanya,MustafaKemalPaşa,Nilüfer,Orhaneli,Orhangazi,Osmangazi,Yenişehir,Yıldırım ilçelerin tamamında OTOLastikTamiri.com olarak aracınızın bulunduğu yere gelerek lastiğinizi orada tamir ediyoruz.

OtoLastikTamiri.com ‘un gezici lastik tamiri hizmetinden faydalanmak için 0 537 847 68 19 numaralı telefonumuzdan bize ulaşmanız yeterli. Yaklaşık 15 dakika ile 30 dakika arasında aracınızın kaldığı yere gelen ekiplerimiz lastiğinizin tüm ihtiyacı olan makineler ile donatılmış araçları ile lastiğinizi aracınızın olduğu yerde tamirini ve diğer tüm işlemlerini yapıp yola kaldığınız yerden devam etmenizi sağlıyor.

“Gemlik Lastik Tamiri” için bir yanıt

Merhaba ben Bursa Gemlik’te lastik sektöründe faaliyetim. Yol yardım hizmeti için (otobüs kamyon traktör hariç ) otomobil ve kamyonet hafif ticari araçlarda iş ortaklığı yapabiliriz. Bölgede bu pozisyonda bir eksikliğiniz var ise iletişime geçiniz. 05** 722 92 62.
İyi çalışmalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir